Lidové divadlo
Svitavy
<< Zpět do služeb

Catering

Sháníte catering na oslavu narozenin, svatbu nebo firemní večírek, ze kterého všem spadne brada? Pak jste tu správně. Připravíme pro vás občerstvení na míru přesně podle vašich představ. Za přijatelné peníze pro vás připravíme TOP občerstvení, které bude skvěle vypadat, a ještě lépe chutnat. Nejlepší catering ve Svitavách je ten z Coolny!

Připravíme pro vás občerstvení na rodinnou oslavu narozenin, ale i na firemní večírek pro celou firmu. Množství si určujete sami, stejně tak složení jídel. Nabídneme vám klasiku, ale i exotiku, sladké i slané, obecný i tematicky zaměřený catering. Připravujete party v italském stylu? Připravíme pro vás italské speciality. Nebo máte rádi mořské speciality? Pak budete mít bohaté občerstvení plné mořských specialit.

Náš catering nejen skvěle vypadá, ale co je mnohem důležitější, tak i skvěle chutná. Základem jsou kvalitní suroviny - uzené přímo z udírny, pancetta z Itálie, olivy ze Španělska,.. A v čem je naše kouzlo? Vše připravujeme tak, aby to chutnalo nám samotným. Za kvalitu tedy ručíme!

Základem cateringu jsou slané dobroty všeho druhu přímo z naší kuchyně, o sladké pokrmy se vám postarají specialisté cukráři. Jak říkáme - kvalita je základ.

Neváhejte nás kontaktovat, rádi se s vámi pobavíme o cateringu na míru.

+420 739 723 522

Kontaktujte nás

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Jméno
Zaškrtávací políčka
Web byl vytvořen Fair Media