Lidové divadlo
Svitavy
<< Zpět do služeb

Plesy

Když ples, tak v Lidovém divadle! Poskytneme vám totiž nejenom prostory, rádi vám pomůžeme i s celou organizací - od výzdoby, přes produkci, až po zajištění DJ nebo kapely. Vyjdeme vstříc vašim požadavkům a připravíme společně s vámi ples, na který návštěvníci jen tak nezapomenou. A nebojte, žádné služby navíc si nic neúčtujeme.

K dispozici vám bude bohaté audio-vizuální vybavení (odkaz), které vám poskytneme zcela zdarma. Prostory divadla nabídnou šikovné uspořádání stolů tak, že část sezení bude oddělena v klidné části, a část bude přímo u parketu v centru dění.

Společně s vámi připravíme ples, který bude mít duši - vytvoříme atmosféru, která strhne každého návštěvníka. Rádi vám dáme i naše rady a tipy z předchozích plesů, díky kterým vychytáme nedostatky. A občas i umíme čarovat a přizpůsobíme se nečekaným změnám.

Bar s profesionální obsluhou je samozřejmostí, výhodou je i možnost občerstvení přímo z restaurace. A co je ještě lepší? Po plese můžete naplánovat afterparty přímo v areálu v našem Coolna Clubu!

Chcete u nás uspořádat ples? Neváhejte nás kontaktovat:
+420 739 723 522

Kontaktujte nás

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Jméno
Zaškrtávací políčka
Web byl vytvořen Fair Media