Lidové divadlo
Svitavy
<< Zpět do programu

Poletíme? I Hvězdy těžký TOUR maj!

08. 11. 202420:00

Vstupenky
Po dlouhých šesti letech přicházejí Poletíme? s novým studiovým albem Hvězdy těžký to maj a vyjedou s ním na podzimní klubové turné. V rámci turné Hvězdy těžký tour maj kapela zahraje mix novinek a oblíbených hitů a přiletí s ním i do Svitav.
Přes mírné směřování k rockovějším tónům si kapela stále zachovává svůj charakteristický styl a zvuk, který si fanoušci zamilovali po celé republice. Svojí poetikou a humorem opět mistrně vyprávějí o životních radostech a strastech.
Poletíme? na koncertech přivádí publikum do varu svojí energií, bezprostředností a muzikantským umem. Fanoušci se jim odměňují společným zpěvem, tancem a radostnou atmosférou. To vše z jejich vystoupení dělá nezapomenutelný zážitek.
V čele tohoto osobitého souboru stojí charismatický výtvarník Rudolf Brančovský, jehož neotřelý hlas a umělecký přístup, přetváří koncertní pódia v oblohu hvězdných dobrodružství. Spolu s posádkou sedmi talentovaných muzikantů jsou připraveni vzlétnout až k nejodvážnějším hudebním výšinám.
„Připoutejte se k nám a proleťte se večerem, který si zaručeně zapamatujete a bezpečně i přistanete!“ zve Rudolf Brančovský fanoušky Poletíme?, „Tohle tour totiž není jen sérií koncertů, je to oslava života se všemi jeho vzestupy a pády. Těšíme se, že u toho budete s námi.“
Složení kapely:
· Rudolf Brančovský – kytara, zpěv
· Jáchym Hájek – trubka
· Pavel Križovenský – saxofon, příčná flétna
· Vojta Konečný – housle
· Ondřej Hájek – piano
· Vít Kraváček – basová kytara
· Michal Jež – bicí
· Josef Zámečník – banjo, kytara
Web byl vytvořen Fair Media