Lidové divadlo
Svitavy
<< Zpět do programu

Prago Union & live band I Support Guy G

16. 11. 202420:00

Další Hip-Hopová legenda na české scéně v čele s Frontmanem a bývalým šefém skupiny Chaozz Prago Union Kato, aka Def aka Deph se ukáže v Divadle.
Ty Prago Union fungujou. Oni fungujou nějak hodně, i když by vlastně podle všech pravidel hudebního průmyslu vlastně vůbec fungovat neměli. Jejich šéf není hezoun ze žurnálu a stát se “sexsymbolem” už “kousající bezzubý básník” Kato asi taky nestihne. Jejich pecky rádia nehrajou a na trpitele to neuhrají – dramaturgové je nebojkotují, tyhle dva světy se prostě jen naprosto míjí. Jejich muzika tam nepatří, má tak daleko k “populární”, jak to jen jde. Nemají hit a pozor, nemají ani pořádný skandál. Mají doma dvě ceny Anděl a kritika je uctívá. Prago Union v srpnu 2022 vydali svoje osmé studiové album Příduhned... Kde se vzali, jak se vzali a jak je tohle všechno vůbec možný? Na těch Prago Union musí něco bejt. Přijďte se na ně podívat.
Prago Union má na svém kontě osm studiových alb, pět kompilací jindy nevydaných skladeb a jeden speciální záznam nahraný live na koncertu. Za své dílo kapela Prago Union v minulosti získala dvě Ceny Anděl, konkrétně za desky Dezorient Express a V Barvách. Poslední desku s všeříkajícím názvem Příduhned… kapela vydala v létě roku 2022. V letošním roce kapela vyšle do světa další desku nesoucí název Zvukolod‘.
Předskakovat bude kdo jiný, než naše místní hiphopová ikona Guy G z České Třebové, který sklidil obrovský úspěch jako předskokan na jarní zástavce PSH.
Předprodej bude zveřejněn co nejdříve.
Web byl vytvořen Fair Media