Lidové divadlo
Svitavy
<< Zpět do služeb

Pronájmy

Hledáte prostory pro oslavu, firemní večírek, nebo vystoupení své kapely? V našem komplexu jistě najdete přesně to, co hledáte. Nabízíme k pronájmu prostory Lidového divadla, Coolna Clubu i restaurace. Prostory vždy přizpůsobíme vašemu záměru, rádi pro vás připravíme narozeninovou oslavu, firemní konferenci nebo rockový koncert.

Celý komplex pojme až 1000 lidí, vždy ale prostory připravíme dispozičně přesně pro vás. Máme bohaté zkušenosti a vše s vámi do detailu vyřešíme. A co už máme za sebou? Velké koncerty, výroční oslavy, firemní večírky, zázemí pro sportovní soustředění nebo dětské příměstské tábory, svatby, plesy i módní přehlídky.

K dispozici máme tři samostatné objekty, které si lze pronajmout samostatně:

  1. Lidové divadlo
  2. Coolna club
  3. Restaurace

1. Lidové divadlo

Největší objekt, který je vhodný zejména pro střední a velké akce. Konají se zde koncerty, školení a konference, plesy, svatby a další. Rádi vám prostory tematicky vyzdobíme i na rodinnou oslavu, firemní večírek i velkolepou akci. Lidové divadlo je také využíváno jako zázemí pro sportovní soustředění a dětské příměstské tábory. Pokud tedy plánujete podobnou akci, a nebo máte úplně jiný nápad, rádi vám s realizací pomůžeme.

Obrovskou výhodou je technické vybavení, které vám na akci poskytneme zdarma. Více o technickém zázemí zde. (odkaz)

2. Coolna club

Stylové sklepní prostory clubu využíváme jako salonek pro menší a střední akce - narozeninové oslavy, firemní večírky, smuteční hostiny apod. Výhodou nejen úplné soukromí, ale také vybavení clubu - jukebox, herní koutek, exkluzivní vodní dýmky a další.

3. Restaurace

V naší restauraci pro vás rádi zařídíme stravování na sportovním soustředění, příměstském táboře nebo jiné podobné akci. Prostory si můžete pronajmout na rodinnou oslavu nebo firemní večírek. I zde platí, že vám akci připravíme tematicky dle domluvy - od výzdoby až po výběr pokrmů. A pokud máte zájem o dodání občerstvení na vaši soukromou akci, neváhejte využít náš catering. (odkaz)

Máte zájem o pronájem našich prostor? Neváhejte nás kontaktovat:
+420 739 723 522

Kontaktujte nás

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Jméno
Zaškrtávací políčka
Web byl vytvořen Fair Media