Lidové divadlo
Svitavy
<< Zpět do programu

Psychologie sériových vrahů - přednáška Andreje Drbohlava

07. 11. 202418:00

Kdo je sériový vrah? Jak myslí? Jak žije? Jaká je jeho životní cesta? Proč v některých lidech zvítězí zlo?
Lidská duše je rozlehlá, rozmanitá a pestrobarevná krajina, která vytváří jemné, ale i velmi hrubé rozdíly mezi všemi lidmi a činí každého člověka zcela jedinečným. Je to fascinující a stále jen málo probádaný svět. Přijďte na malou chvíli nahlédnout do temných zákoutí zla a klikaté životní cesty vzdorovitých, pokřivených a rozmanitě zneužívaných dětí, které vyrostly ve skutečná monstra.
O přednášejícím
Andrej Drbohlav se dlouhodobě věnuje analýze profilu mnohonásobných vrahů a dalším extrémním formám behaviorální patologie a psychopatologie. Jeho přednášky jsou velmi oblíbené díky srozumitelnosti se kterou představuje příčiny vzniku, životní cesty a temné duše psychopatů, násilníků a vrahů na reálných příkladech tuzemské i světové kriminalistiky či z praxe.
Přednáška je určena pro studenty i odborníky z oblasti psychologie, etopedie, sociologie, behaviorální či sociální patologie, psychiatrie či kriminalistiky, ale i pro širší veřejnost se zájmem o stinné stránky lidské psychiky, obtížného dětství, dozrávání a patologie lidské duše.
Předprodej: 350 Kč (bude zveřejněn)
Cena na místě: 400 Kč
Web byl vytvořen Fair Media