Lidové divadlo
Svitavy
<< Zpět do programu

LET IT ROLL Warm Up - BEA I VOLUME PLUS + Support DJs

18. 05. 202421:00

Těšíte se na Let It Roll? Tak si dáme pořádný warm up na to léto s těmi nejlepšími Djs z české DNB scény.
LIR Djs:
BEA
Jedna z nejžádanějších a nejoblíbenějších DNB Djs v ČR!

Bea, vlastním jménem Bára, je česká DJka, dvojnásobná vítězka ankety Bass Awards v kategorii „Nejlepší DJka“ a členka Let It Roll bookingu. Hudba ji byla vždy blízká, především alternativní, rockové a metalové kapely, které ji přivedly k Drum & Bassu.

Své první eventy odehrála na přelomu let 2019 a 2020, kdy se začala objevovat na lineupech akcí především v Ostravě a na dalších místech v Moravskoslezském kraji. Během následujících měsíců rychle získala na oblibě a začala hrát pravidelně na akcích po celé ČR, ať už se jednalo o klubovky či open air festivaly. Několikrát se také podívala do zahraničí, má za sebou vystoupení na Slovensku, v Polsku, Rakousku či Německu.

Navzdory svému mládí se v horizontu uplynulých 2 let vypracovala do pozice jednoho z nejžádanějších jmen na scéně. Neustále však na sobě pracuje, plánuje a snaží se rozvíjet své dovednosti. Je teprve na počátku své cesty a nechce usnout na vavřínech krátkodobého úspěchu.

Ačkoliv sama vzhledem ke své lásce k tvrdší hudbě říká, že ji v tracích nejvíc dokážou nadchnout kytarové riffy a zběsilé tempo bicích, přiznává, že má slabost i pro melodičtější věci a vokály. V jejích setech jsou tyto preference jasně čitelné - velmi ráda totiž kombinuje řízný neurofunk s energickým tanečním mainstreamem. Rozmanitá selekce je ostatně patrná i ze seznamu jejích oblíbených producentů, mezi které patří jména jako Bensley, Merikan, Millbrook, Misanthrop nebo Zardonic.

VOLUME PLUS
DJ Volume Plus je jeden z nejznámějších Drum & Bass DJů v Česku. Hraje už od roku 2009 a o rok později zakládá Drumbassterds crew a začíná pravidelně hrát v malých klubech.
Časem začíná dostávat nabídky od vyhlášenějších klubů jako je pražský Storm Club (bývalý Matrix) a Cross Club.
V 5.ročníku ankety Czech Dnb Awards se umístil na 3.místě v kategorii Talent roku a v únoru 2013 se mu plní sen, tím že si zahrál na největší české dnb akci Let it Roll, kterého je od té doby součástí jako Let it Roll DJ. K pořádání akce DrumBox přidává ještě akci Double Trouble, která se pravidelně koná v pražském klubu Cross.
Double Trouble pak dvakrát vyhrává první místo v Czech Dnb Awards v kategorii Klubová noc roku.
Za 6 let djingu si zahrál jak po boku celé české špičky, tak po boku zahraničních jmen jako jsou: Sub Focus (UK), A.M.C (UK), Sigma (UK), Tantrum Desire (UK), Sparfunk (UK), Mindscape (HU), Levela (UK), Zero-Method (HU), Kg (UK), B-Complex (SK) a mnoho dalších…
Support Djs:
Morphose:
Mladý DJ, promotér a producent z Prahy který se zamiloval do Drum & Bassu.Začátky byli víceméně stejné jako u ostatních, pomalu ale jistě se učí produkci, Pořád se zlepšuje v djingu. V roce 2016 si koupil svou první konzoli a začal hrát, Když se blížil rok 2017 již nemohl vydržet a poprvé si stoupl za playery. Na začátku roku 2019 se přidává k Pražské DBear crew a k Italskému labelu BNC Express který se přesídlil taktéž do Prahy. V roce 2023 se přidává k nově založené crew Hard Beats. Zahrál si po boku známých jmen jako jsou:Black Sun Empire, MUZZ, Zombie Cats, Trei, Synergy, L33, Mefjus, Polygon a spoustu dalších...V Jeho setech uslyšíte všechny subžánry drum & bassu. Jeho oblíbené labely jsou: UKF, Hospital, Shogun, Viper, Elevate.
Drobek:
Pražský DJ a promotér, Robert aka Drobek, je zakladatelem pražského Corridor Crew. Na DnB scéně působí už přes 10 let a za tu dobu si zahrál v známých pražských klubech Cross, Storm, Centrála, Radost FX. Jeho hraní znají i ve většině ostatních českých měst a dokonce i v mnoha krajinách Evropy. Zahrál si už vedle známých DJů jako jsou TR Tactics, Junk Mail, Dimension, Volume Plus, Tony Terra, Snookey, Venjent a jiných.
V jeho setu si vychutnáte skvělé double dropy v kombinaci neurofunku, mainstreamu a danceflooru.
L-Distance:
Matej aka L-Distance je pražský DJ původem ze Slovenska. V říjnu 2020 začíná navštěvovat Drumbassterds DJ School, kde ho DJingu učí Volume Plus. Učí se rychle a jeho první akce v prosinci 2020 je v pražském Cross Clubu, kterou uspořádá Drumbassterds crew. Časem začíná být pravidelným DJem v Cross Clubu a hraje na akcích jako jsou Double Trouble, Volume Plus Invites a DBear Night. Většinou hraje po boku DJů z Drumbassterds, DBear crew a Corridor crew, zahrál si už ale i vedle známějších DJů jako jsou: Anatomix (AT), Pixie (CZ), Sofiqa (CZ) a Voidsec (CZ). V jeho setech se můžete těšit na klasické subžánry DnB jako mainstream, dancefloor a neurofunk.
Web byl vytvořen Fair Media