Lidové divadlo
Svitavy

CATERING

Sháníte catering na oslavu narozenin, svatbu nebo firemní večírek, ze kterého všem spadne brada? Pak jste tu správně. Připravíme pro vás občerstvení na míru přesně podle vašich představ. Za přijatelné peníze pro vás připravíme TOP občerstvení, které bude skvěle vypadat, a ještě lépe chutnat. Nejlepší catering ve Svitavách je ten z Coolny!
Prohlédnout →

Pronájmy

Hledáte prostory pro oslavu, firemní večírek, nebo vystoupení své kapely? V našem komplexu jistě najdete přesně to, co hledáte. Nabízíme k pronájmu prostory Lidového divadla, Coolna Clubu i restaurace. Prostory vždy přizpůsobíme vašemu záměru, rádi pro vás připravíme narozeninovou oslavu, firemní konferenci nebo rockový koncert.
Prohlédnout →

Svatby

Svatba v Lidovém divadle? Ta nejlepší, jakou si můžete přát! Zajistíme pro vás vše od A až do Z - od fantastické svatební koordinátorky, přes kosmetiku a líčení, fotografa a kameramana, až po catering. A co ještě? Dort, fotokoutek, pánský koutek a v podstatě vše, co si vymyslíte. Postaráme se o tom, aby byl váš den D nezapomenutelný.
Prohlédnout →

Plesy

Když ples, tak v Lidovém divadle! Poskytneme vám totiž nejenom prostory, rádi vám pomůžeme i s celou organizací - od výzdoby, přes produkci, až po zajištění DJ nebo kapely. Vyjdeme vstříc vašim požadavkům a připravíme společně s vámi ples, na který návštěvníci jen tak nezapomenou. A nebojte, žádné služby navíc si nic neúčtujeme.
Prohlédnout →

Koncerty

Hledáte prostory pro uspořádání koncertu, divadla nebo jiného vystoupení? Lidové divadlo je vám k dispozici. Využijte naše prostory a uspořádejte velkolepou akci, na kterou Svitavy nezapomenou! Poskytneme vám kompletní technické vybavení a budete-li mít zájem, tak i organizační a marketingovou podporu.
Prohlédnout →
Web byl vytvořen Fair Media